Durmuş Yılmaz'dan Meral Akşener'e zor soru!

Merkez Bankası eski başkanı ve İYİ Parti Ankara Milletvekili Durmuş Yılmaz, sosyal medya hesabında, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e zor bir soru sordu.

Durmuş Yılmaz'dan Meral Akşener'e zor soru!

Erken seçim olur mu olmaz mı?” tartışmaları sürerken, İYİ Parti içerisinde önemli isimler parti politikalarını sorgulamaya başladı. Merkez Bankası eski başkanı ve İYİ Parti Ankara Milletvekili Durmuş Yılmaz, sosyal medya hesabında, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e zor bir soru sordu.

Yılmaz paylaşımında:  “İlk turda seçilemeyeceği kesin olan CB haydi güçlendirilmiş parlamenter sisteme geçiyoruz derse ne yapacağız? Tamam deyip onun liderliğinde oluşacak bir masaya oturacak mıyız? Yoksa, arkadaş sen önce bir şeçime gir, yurttaş sana bir hesap sorsun, sonrasında görüşürüz mü diyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bir diğer İYİ Parti’li isim Aytun Çıray’da Durmuş Yılmaz’ın paylaşımını tekrar paylaştı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
süleyman şah
süleyman şah - 1 yıl Önce

boş konuşuyorsunuz sn.durmuş yılmaz beyfendi,chp sözcüsü sn.öztrak ile birlik olup imf ile gizli köşelerde neler konuştunuz önce bunu söleseniz iyi olur...iktidara gelirseniz imf'den borç alıp milletin sırtına borçları yığacaksınız,bu millet size oy filan vermez,zaten iyi parti'nin chp'den farkı kalmadı,iyi partideki milliyetçi vatanseverleri kovdunuz,geriye hiçbişey kalmadı,amerikan tezlerini savunanlarla birlikte chp'ye iltihak edeceksiniz,o hale geldiniz...

süleyman şah
süleyman şah - 1 yıl Önce

valla sizböylemuhalefet yaptığınız sürece biribirinizi yediğinizsürece bohcalı ve recep yine gelir..