Ankara'da uğradığı silahlı saldırı sonucu hunharca öldürülen Sinan Ateş için memleketi Bursa'da okutulacak mevlid öncesi lokma dağıtıldı. 

Bir grup hayırsever ülkücü tarafından organize edilen program ile ilgili yapılan açıklamada, "Geçtiğimiz günlerde kahpece bir saldırıda şehadet şerbetini içen Doç. Doktor Sinan Ateş yüreğimize ateş düşürdü. Ve bizler bu acı ölümden sonra; dostumuzun, düşmanımızın, vefalı ile vefasızın kimler olduğunu bir kez daha idrak etmiş olduk. Kahrolduk! Ahde vefanın imandan geldiğini bilen gönüldaşları olarak; rahmetli Sinan Ateş için lokma döktürüp, 'Kutlu Soyun Kutlu Çocukları Göktürkler' kitabını küçük yüreklerde ölümsüzleştirmeye çalıştık. Ruhu şâd, mekanı cennet olsun. Ölürse tenler ölür; canlar ölesi değil…." denildi.

Sinan Ateş'i hayır ile yad etmek amacıyla bir grup hayırsever ülkücü tarafından siyaset üstü bir tavırla lokma dağıtılması, kamuoyunda da taktir topladı.

Türkiye'yi elbirliği ile ilkel kabilelerin yaşadığı çöplüğe çevirdiler! Türkiye'yi elbirliği ile ilkel kabilelerin yaşadığı çöplüğe çevirdiler!

Editör: Yadigar Hanım