Sokak röportajında "Seneler önce Ümraniye'de 17 gün tüp kuyruğu bekledim" diyen AKP'liye "Ben de 54 gündür dahiliye kuyruğu bekliyorum" şeklinde cevap veren genç, adamı şok etti

Sokak röportajlarına katılan bir genç, verdiği cevapla AKP'livatandaşı şok etti.

YouTube üzerinden yayın yapan Kanal Dünya'nın sokak röportajında bir genç ile orta yaşlı bir vatandaş tartıştı. AKP'li vatandaşın "Seneler önce Ümraniye'de 17 gün tüp kuyruğu bekledim" sözlerine cevap veren genç, "Ben de 54 gündür dahiliye kuyruğu bekliyorum" diye konuştu.

250 bin konut hamlesine başlayan TOKİ, 2019'da başlayıp bitiremediği projelerine cevap veremiyor! 250 bin konut hamlesine başlayan TOKİ, 2019'da başlayıp bitiremediği projelerine cevap veremiyor!

Hayat pahalılığından dert yanan genç, AKP'li vatandaşa "'Hesaplamadan marketten çıkabiliyorum' diyen bir kişi var mı?" diye sordu. Gence cevap veren vatandaş ise çocukluğunda çay içmenin dahi büyük lüks olduğunu söyledi.

Bu sırada araya giren AKP'li bir başka vatandaş da "Seneler önce Ümraniye'de 17 gün tüp kuyruğu bekledim, bir menemen pişirmek için" dedi. Bu şahsa cevap veren genç "Ben de 54 gündür dahiliye kuyruğu bekliyorum" diye konuştu.