• DOLAR 32,77 %-0.04
  • EURO 35,13 %-0.11
  • ALTIN 2.457,99 %2.80
  • BİST100 %
  • BITCOIN 66.500 %0.53
  • ETHERIUM 3.598 %1.15
23°

Mansur yavaş Haberleri

mansur yavaş haberleri ve güncel mansur yavaş gelişmeleri, mansur yavaş ile ilgili tüm video, mansur yavaş fotoğrafları ve mansur yavaş haberleri Habererk, Güncel Son Dakika Haberleri sitemizde


Politika

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, DEM Parti logosu taşıyan afişe isyan etti. İşte haberin detayları...

Politika

AKP Bala Belediye Başkanı Ahmet Buran, katıldığı televizyon programında söyledikleri tepki çekti. İşte haberin detayları...

Politika

ABB Başkanı Mansur Yavaş katıldığı televizyon programında İYİ Parti ABB adayı Cengiz Topel Yıldırım'ın kendisinden ne istediğini açıkladı.

Politika

İYİ Parti lideri Akşener, Cumhurbaşkanlığı adaylığına davet edildiğini ama bunun etik olmadığını söyleyen Mansur Yavaş'a kavgada söylenmeyecek sözler söyledi.

Politika

İYİ Parti’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Cengiz Topel Yıldırım, Mansur Yavaş’a kargaların bile güleceği çağrıda bulundu.

Gündem

Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Atilla Çelik’in akrabaları, İYİ Parti Beypazarı İlçe Başkanı Recep Önder’e saldırıp dövdüler.

Politika

AKP’li eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, seçimlere yönelik algı operasyonu düzenleyerek bir video paylaştı.

Genel

Herkesin çok merak ettiği siyasetçilerin hangi okuldan mezun olduklarını siz değerli okuyucumuzlara sunduk. İşte siyasetçilerin mezun oldukları okul...

Politika

AREA Araştırma, 31 Mart 2024’te Ankara’da yapılacak yerel seçimler için bir anket gerçekleştirdi ve sonuçlarını duyurdu.

Politika

eski AKP Mamak İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Zengertaş, Mansur Yavaş’ı ziyaret ederek kendisini desteklediğini açıkladı.

Politika

ASPAM Araştırma adlı bir anket firması, yaptığı araştırmada AKP adayı Altınok'un Mansur Yavaş'ın önünde olduğu öne sürüldü.

Politika

Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı ve CHP’nin Ankara adayı Mansur Yavaş, AKP’nin Ankara adayı Turgut Altınok’u sert bir şekilde eleştirdi.