Memleket Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, Millet İttifakı’nı hedef alan açıklamalarda bulundu. İnce, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla, "Maskelerinizi düşürürüm" tehdidinde bulundu.

Cumhurbaşkanlığı seçiminin ‘iki turlu’ seçim olduğunu savunan İnce, paylaşamında “İkinci tura kim kalırsa birbirimizin seçmenlerinin oyuna talip olacağız. Bizi kırmayın, biz de sizi kırmayalım dedim. Trollerinizi susturun, iftiralarınıza cevap vermekten yorulduk dedim. Sesimizi duyan yok. Her gün yeni bir iftira, yeni bir troll saldırısı ile karşılaşıyoruz" dedi.

Bazı trollerin kendisini hedef gösterdiğini ileri süren İnce, paylaşımının devamında şunları söyledi:

"FETÖ’nün ve PKK’nın ne kadar sosyal medya trollü varsa bize saldırıyor, iftira atıyor. CHP belediyelerinden, parti genel merkeziden beslenen troller ve gazeteci görünümlü beslemeler FETÖ ve PKK hesapları ile yarışır halde bize iftira atma yarışına girmişler. Buradan son defa Millet İttifakı'nın bileşenlerine sesleniyorum. Ya bu alçak müfterilere engel olursunuz ya da işi gücü bırakır maskelerinizi tek tek düşürürüm. Ondan sonra muhalefete neden muhalefet ediyorsun diye ağlamak yok ama!"

mi.jpg

Editör: Yadigar Hanım