Türkiye’nin Ambalaj Toptancısı 'ambalajstore.com'

Türkiye’nin ilk toptan ambalaj ürünleri satışını yapan ambalajstore.com, ambalaj ürünlerinin yanı sıra temizlik malzemeleri ve endüstriyel kağıt ürünleri, hijyen ürünleri gibi birçok yeni ürünün toptan satışını sağlıyor.

banner311
Türkiye’nin Ambalaj Toptancısı 'ambalajstore.com'

Firma, Türkiye'nin toptan ambalaj malzemesi satışı yapan ilk e-ticaret sitesi olma özelliğini taşırken 2011 yılından bu yana hizmet vermeye devam ediyor.

ambalajstore.com adresi üzerinden ambalaj ürünleriyle birlikte temizlik kimyasalları, kağıt ürünleri, hijyen ürünleri ve kozmetik ürünlerinin toptan satışı da gerçekleştiriliyor. Avantajlı fiyat seçenekleriyle geniş ürün gamını bünyesinde barındıran firma, bireysel ve ticari satın alımlarda ihtiyacı sağlayacak kapasiteye sahip.

Çok çeşitli ve sektörde lider birçok markanın yetkili satıcı belgelerini de elinde bulunduran Ambalaj Store, kargo ve sevkiyat güvencesi vererek, tüm siparişleri güvenli ve gizli paketler şeklinde teslim ediyor. Türkiye’nin her yerine teslimat sağlayan firma, hafta içi saat 14.00’a kadar verilen siparişlerde aynı gün ve ücretsiz kargo imkanı sunuyor.

Geniş ürün yelpazesi ve kolaylık sunan ödeme seçenekleri

ambalajstore.com adresi üzerinden siteye giriş yapıldığında tüm plastik poşet ürünleri, streç film, folyo, eldivenler, sızdırmaz alüminyum kaplar, bardak, tabak, kağıt, hijyen ve temizlik ürünleri gibi birçok kategoriye ulaşılabiliyor.

Yine site üzerinden yapılan satın alımlarda kredi kartı, kapıda ödeme ve havale ile ödeme seçeneği bulunuyor. 500 TL ve üzeri alışverişlerde Axess, Bonus, Maximum, World, Cardfinans ve Paraf kredi kartlarına 4 taksit seçeneği mevcut. Kapıda ödeme seçeneğinde ise nakit veya kredi kartı alternatifi yer alırken; bu seçeneğin siteden yapılan alışveriş sırasında belirtilmesi gerekiyor. Aynı zamanda havale ve EFT ile yapılan ödemelerde yüzde 2 ek indirim imkanı var.

Toptan 5 fiyatlarıyla avantaj sağlamak mümkün

Toptancı fiyatı sitedeki ürünlerin görünen fiyatıdır. Ambalaj Store üzerinden yapılan satın alımlarda 5 adet fiyat kademesi bulunuyor. Siteye üye kullanıcılar toplamda 5 kez alışveriş gerçekleştirdiğinde, toptan 5 fiyat basamağında ulaşıyor.

Ürünlerin Toptan 1’den başlayıp Toptan 5’e kadar varan fiyat aralığı mevcuttur. Üyeler ilk alışverişte toptancı fiyatı üzerinden ürün satın alırken, sonraki her alışverişinde bir fiyat basamağı atlayarak ilerliyor.

Ürünlerin, Toptan 5 fiyatı ile toptancı fiyatı arasında yaklaşık olarak yüzde 4 ile yüzde 6 arasında daha düşük fiyat farkı bulunuyor.

Puan ve hediye çeki uygulaması kazandırıyor

ambalajstore.com adresi üzerinden yapılan alışverişler puan kazandırırken, bu puanlar hediye çekine dönüşerek indirim fırsatı sunuyor. 1 TL’nin 100 puan değerinde olduğu site alışverişlerinde, hediye çeki kullanabilmek için belirlenen alışveriş sınırı ise 100 TL. Alışveriş çeklerini tüm kategori ve markaların olduğu ürünlerin satın alımlarında kullanmak da mümkün.

Firma hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için ambalajstore.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.