• DOLAR 32,17 %-0.04
  • EURO 35,09 %-0.02
  • ALTIN 2.426,30 %0.06
  • BİST100 10.481 %0.02
  • BITCOIN 68.450 %0.88
  • ETHERIUM 3.755 %-1.05
20°

Turgut altınok Haberleri

turgut altınok haberleri ve güncel turgut altınok gelişmeleri, turgut altınok ile ilgili tüm video, turgut altınok fotoğrafları ve turgut altınok haberleri Habererk, Güncel Son Dakika Haberleri sitemizde


Politika

Keçiören Belediye Başkanı Mesut Özarslan, AKP 'den devraldığı belediyenin tüm borçlarını sosyal medya hesabından açık açık kamuoyuyla paylaştı.

Gündem

31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında AKP'den CHP’ye geçen Keçiören Belediyesi’nin yakınındaki otelde gizli bir giriş keşfedildi.

Gündem

31 Mart yerel seçimleri öncesinde, AKP adayı Turgut Altınok’un mal varlığı gündem olmuştu. Ankara'nın diğer yarısının gelini ve oğlunun olduğu...

Politika

Türkiye’nin başkenti Ankara’da, AKP’nin beklentisi Turgut Altınok’un zaferiydi, fakat Mansur Yavaş büyük bir farkla önde yer aldı.

Gündem

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Turgut Altınok'un, seçim sonuçlarına ilişkin yaptığı açıklamada "Vatandaşımız karar vermiştir, saygı duyarız, hayırlı olsun."

Politika

Cumhur İttifakı’nın Ankara adayı Turgut Altınok’un arsalarının metrekaresi daha küçük ülkelerden büyük olduğu ortaya çıktı.

Gündem

AKP'nin ABB Başkan adayı Turgut Altınok sosyal medya hesabından malvarlığını duyurdu. İşte malvarlığı haberimizde...

Politika

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, AKP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok’a seçim çalışmasında destek verdi.

Politika

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, açılış töreninde yaptığı konuşmada AKP'li Altınok'u eleştirdi.

Politika

ASPAM Araştırma adlı bir anket firması, yaptığı araştırmada AKP adayı Altınok'un Mansur Yavaş'ın önünde olduğu öne sürüldü.

Politika

Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı ve CHP’nin Ankara adayı Mansur Yavaş, AKP’nin Ankara adayı Turgut Altınok’u sert bir şekilde eleştirdi.

Politika

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi için ASAL Araştırma'nın yaptığı ilk anketin sonucu belli oldu.